151Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Odaları Tanıtımı

Sesli Chat Odaları Tanıtımı

Türkçe Play Odası

Sesli chat siteleri içerisinde genel ilk odadaır , bu odada sadece türkçe hareketli parçalar çalınır sesli siteler içerisinde en büyük türkçe play odasın sesligel.com ailesi bünyesine bağlıdır. Bu odada 4-5 tane sesli sitelerde ki görevlilerden olan görevliler bulunur bunlara sesli chat sitelerinde türkçe play sorumlusu denmektedir.

Yarışma Odası

Sesli siteler içerisinde bu oda  genel odalar içerisinde dir sadece yarışmalar yapılır sesli chat siteleri içerisinde en eğlenceli oda bu odadır sesli chat severlerin büyük ilgisini çekmektedir . Sesli Chat siteleri nde bu oda da yetkili kişiler bulur sesli chat sitelerinin sahipleri bu odaya yetkili kişiler koyarak yapılan sesli chat in daha akıcı bir halde olmasını sağlamak istemişlerdir , yarışma düzenini sağlamayı amaçlamışlardır.

Canlı Müzik Odası

Bu odamızda ise yine Sesli siteler içerisinde ki genel oda olup sesli chat sitelerinde bulunan güzel sesli arkadaşların toplanıp sırayla şarkılarını söyledikleri bir odadır , genelde sesli siteler deki sesli güzel olan insanların  buluştuğu bir odadır bu odamızda sesli chat siteleri arasında en canlı odalardan birisidir. Sesli chat severlerin yoğun ilgisini üstüne çeken bu odada genelde yetkili kişiler bulunmaz .

Türkiyem OdasıSesli chat odalarında bu odamız Genel her sitede olan Vatanımızın odasıdır , sesli chat sitelerinde bu odada çok büyük rağbet görmektedir en büyük türkiyem odası sesli siteler arasında sesligel ailesi bünyesindedir bütün ülküdaşlarımızı bu odamızda görmek istiyoruz .

 

25 Şub 2017 2153 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder