151Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Ve Sesli Sohbet Genel Kuralları

Sesli Chat Ve Sesli Sohbet Genel Kuralları

SesLiGeL Sesli Chat Ve Sesli Sohbet Platformu Kuralları

 

 

Argo, Hakaret Edici Söz; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay veya bayan kullanıcılarımızı, belirttiğimiz gibi küfür,hakaret,kötü söz ve davranışlar Sesligel.com yöneticileri tarafınca yasaklanmıştır. bu şartlara uymayan kullanıcılar tüm odalarımızda konuşmaları kesilecektir.

 

Siyasi Propaganda; Sesligel sohbet odalarımızda siyası parti tartışması yapılması yasaktır. ve T.C devleti alehinde sesli,görüntülü yada yazılı olarak siyası konuşmalar eleştiriler yapmak kesinlikle yasaktır ve suçtur. Atatürk’ün kişiliğine, anlayışına hakaret edici sözler hakkında konuşmalar yasaktır.

 

Din,Dil,Irk,Mezhep Ayrımı; Ülkemiz’den ve Avrupa ülkelerinden sitemizi ziyaret eden sesli sohbet odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi

aralarında din,dil,ırk,mezhep ayrımları yapılması Sesligel.Com Üst Yönetimi yasaklanmıştır. lütfen bu konuda hassas olmanızı istiyoruz. bu türde ayrımlar yapıldığında uyarılmadan siteden bağlantıları yasaklanacaktır.

 

Reklam/Flood; Genel sesli sohbet odalarımız içersin de farklı web sitelerinin mikrofonda yada görüntülü ve yazlı flood olarak yada farklı program teknikleri ile reklam yapılması Süresiz Ban sebebidir.

 

Rumuz Kullanımı; Seçmiş olduğunuz kendinize has Rumuzların Türk Ahlak yapısına uygun olması gerekmektedir. Küfür içeren Rumuzlar kullanıldığı taktirde Sesligel.com odalarına giriş yaptığınız anda bloke edilirsiniz odalarımıza giriş yapamazsınız.!

 

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımız yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kendileri sorumludur. Her hangi bir eylemden ötürü Sesligel.com sesli sohbet – sesli chat – görüntülü sohbet sitesi sorumlu tutulamaz.

 

Kullanıcı Bağlantıları; Sitemize her giren kullanıcının 18 yaşını geçmiş olması gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin Sesligel.com sesli sohbet odalarına girişi tesbit edildiğinde sistemden tamamen ilişkisi kesilip sınırsız olarak site dışına atılacaktır.

 

Ban,Gag,Mute; Kişisel sebepler den ötürü kullanıcıya komut kullanılması ve üst yetkili alt yetkiliye komut uygulaması yasaktır. uygulamayı yapan ve yaptıran kişilerin görevine son verilir.

 

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı; Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Twitter,Instagram,telefon numarası ve benzeri sosyal medya hesaplarının paylaşımı yasaktır. farklı yollardan elde edilen isim, soy isim,ip adresi paylaşımları yasaktır.

 

Sesli Gel -  SesliGeL - Sesligel.Com - sesligel -

SesliChat Sesli Chat Sesli Sohbet Seslisohbet

 

06 Şub 2017 1736 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder